Żony Hollywood 2 odc. 3. Kim jest Toby?

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/zony-hollywood-2-odc-3-kim-jest-toby_682118.html

Iwona Burnat to jedna z nowych uczestniczek drugiej edycji Żon Hollywood. Jej pasją jest dbanie o czworonogi hollywoodzkich gwiazd. Poznaliśmy ją i jej chłopaka Reggie'go oraz dowiedzieliśmy się gdzie mieszkają. Iwona również ma dwa pieski. I to właśnie jeden z nich, pocieszny Toby, podbił serca wszystkich!

Iwona Burnat i jej partner, hinduski gwiazdor popu, to nowi bohaterowie programu Żony Hollywood. W życiu pary kluczową rolę odgrywają ich pieski: Pucci i Toby. Ten drugi to prawdziwy skarb! Jest ubezpieczony na 1 milion dolarów! Życie Toby'ego to prawdziwy amerykański sen. Iwona przygarnęła go z ulicy. Kiedyś był bezdomny, teraz jest psim celebrytą. Ma wszystko czego tylko psia dusza zapragnie. Iwona regularnie go strzyże, żeby wyglądał jak pluszowy miś. Toby ma też całą szafę zwierzęcych ubranek oraz własny wózek-spacerówkę, w którym jeździ na spacery.

W ostatnim odcinku mały Toby strasznie dokazywał. Iwona i Reggie wybierali się na wystawę obrazów Evy Haliny Rich. Oczywiście nie mogło zabraknąć Toby'ego. - Toby jest jak dziecko, to musi iść z nami. On jest jak człowiek. Nie możemy go zostawić w domu - mówiła Iwona. Jednak psiak ani myślał wychodzić z domu i schował się pod łóżko. Okazało się, że Toby robi to regularnie. Stosuje ten trik żeby dostać od Iwony swój przysmak - kawałki sera. W końcu udało się go przekonać do obcowania ze sztuką.

Na wystawie Evy Rich słodki piesek przykuł uwagę wszystkich żon. Natychmiast otoczyły Iwonę, która trzymała słodkie zwierzątko na rękach. Prace Evy zeszły na dalszy plan. Najbardziej pieskiem zachwycała się Helena Kolodziey, która przez chwilę myślała, że Toby to dziecko. - Dlaczego go trzymasz za ogonek? - zwróciła się do Iwony. - Za dupę! - odpowiedziała Iwona.

Toby jest naprawdę popularny. Ma własny profil na Instagramie. W sieci znany jest jako Toby the Pomsky. Jego pseudonim to zlepek nazw dwóch ras, których jest mieszanką - szpica miniaturowego (po angielsku "pomeranian") i husky. W Internecie można też znaleźć krótkie filmy z pieskiem.

Featured Posts